• Egyesületünk ebben az évben is több szakmai programot szervez. Kérjük, ha lehetősége van, támogassa adója 1%-ával egyesületünk működését, köszönjük. Részletekért kattintson!
  • A fizioterápia a természetes gyógymódok összességét jelenti, a természet energiáit (kémiai, mechanikai, elektromos, mágneses) használja fel gyógyításra.
  • A magyarországi fürdők közül harmadikként a harkányi fürdőt szeretnénk bemutatni a honlapunkat olvasóknak.
  • Negyedikként a mezőkövesdi Zsóry Gyógy- és Strandfürdő jellegzetes „illatú” kénes termálvízét mutatjuk be.
  • Jobb gyógyulási és túlélési esélyei vannak a rendszeresen mozgó, egészséges testsúllyal élő prosztatarákos férfiaknak.
  • Illúzió vagy valóság? Varázsoljon 3D TENS útmutatót! Az izom- és idegingerlő berendezések felhasználóinak és a technológiai újdonságok iránt érdeklődőknek szeretnénk kedveskedni Kerekes Márton munkájával: a TENSEL névre hallgató alkalmazással.

Továbbképző programok 2016

Készült: 2015. november 20. péntek Módosítás: 2016. április 12. kedd

Egy kis továbbképző program előzetes! Prof. Dr. Sandra Sándor kérésére/javaslatára tesszük elérhetővé ezeket a továbbképző programokat, amelyek kisebb-nagyobb mértékben érintik a fizioterápiás asszisztens kollégákat is.

Prof. Dr. Sandra Sándor és munkatársai várnak minden érdeklődőt szeretettel!

Tehát aki teheti, látogasson el bátran. Egy kis ösztönzés a részvételhez: "Tanulj meg mindent, amit lehet, amikor csak lehet, akitől csak lehet! Egyszer eljön az az idő, amikor hálás leszel ezért magadnak." (Sarah Caldwell D. P.)


Perskindol készítmények alkalmazása a fizioterápiában

Állapot: A tanfolyamot az EEKH elfogadta, de az egyetem még nem tette közzé.
Akkr. pont: 8
Célcsoport:
1. fiziotherápia | 2. orvos (szakirányú szakképesítés nélkül) | 3. reumatológia

Helyszíne: MH EK Honvédkórház, 1134 Budapest, Róbert Károly krt. 44. - Kék előadóterem
Időpontja: 2016.04.16.
Tanfolyami órák: 8 óra
Díja: 2.500 Ft
Vizsgafelelős: Prof. Dr. Sandra Sándor med. habil. Ph.D.

A tanfolyam teljes anyaga, előadások jegyzéke, jelentkezés letölthető innen >>


További továbbképzést ajánljuk:

  • Fizioterápiás kötelező szakmacsoportos továbbképzés
    Kötelező szakmacsoportos továbbképzés egészségügyi szakdolgozóknak "Új terápiás eljárások a fizioterápiában" címmel. A továbbképzés célja: a résztvevők megismerkedjenek a fizioterápiát érintő új lehetőségekkel, új kezelési módszerekkel. Rendelkezzenek megfelelő ismeretekkel az eszköz nélküli újraélesztés (BLS) szabályaival, kivitelezésével. Bővebben ...